Оригінал запису у Facebook

7 вересня 2014 року у Києві відбулася урочиста церемонія відкриття Music Arts Academy – приватної музичної школи для дітей та дорослих, створеної за традиціями класичної європейської музичної освіти.
А вже сьогодні 8 вересня розпочинається перший навчальний семестр.
Music Arts Academy – приватна музична школа у самому серці старого Києва (вул. Сковороди), перший в Києві офіційний приватний музичний учбовий заклад.
Місія – за допомогою інноваційних європейських методик передати безцінні знання дітям та дорослим, котрі бажають розвивати свої музичні таланти.

pr001

Засновник школи – Наталія Гордєєва, відома скрипалька, виконавець із міжнародною кар’єрою, педагог та активний культурний діяч.
Під час церемонії Наталія Гордєєва розпола історію створення навчального закладу, поділиться його новаторською концепцією та познайомить присутніх із колективом викладачів.

pr002

Всі викладачі Music Arts Academy навчалися у кращих музикантів України та Європи, проходили стажування за кордоном, перемагали у міжнародних конкурсах і є концертуючими виконавцями.
В урочистому концерті з нагоди відкриття Music Arts Academy взяли участь Наталія Гордєєва (скрипка), Марія Чорна (фортепіано), Ганна Нужа (віолончель), Ганна Томасішин (фортепіано), Сергій Робулець (флейта), Олена Дмитрова (флейта), Тетяна Радостєва (вокал)